Черноломец Устрем (Дончево)

Черноломец с класика над Устрем (Дончево)

Отборът на Черноломец Попово се наложи над Устрем Дончево с класическото - 3:0 в мач от 18-ия кръг на Североизточната Трета лига.

През втората част нападателите на Черноломец се вдигнаха и резултатите не закъсняха. В 58-ата минута от пряк свободен удар Беадир Беадиров порази вратата на Иван Иванов. Десетина минути по-късно отново Беадиров се възползва от разбъркване в наказателното поле на гостите и удвои преднината на своя тим. В 84-ата минута Тихомир Кънев със самостоятелна акция оформи крайното 3:0.

Загубата в Попово е трета поредна от началото на пролетния дял на шампионата за Устрем. Това свали тима на 9-ото място в класирането със спечелените през есента 25 точки. В следващия кръг на 13-и март (събота) от 15:00 часа Черноломец гостува на Шумен 2007, а ден по-късно на 14-и март (неделя) отново от 15:00 часа Устрем приема у дома Тополи 2010.