Лудогорец ||| Черноморец Балчик

Лудогорец III разгроми с 4:1 Черноморец (Балчик)

Лудогорец III разгроми с 4:1 Черноморец  (Балчик). Мачът от XVIII кръг на първенството в Североизточна Трета лига се игра на стадион "Гнездо на орли".

Момчетата на Захари Сираков откриха още в 5-та минута на срещата чрез Хидает Хюсеин. Асистенцията бе на Петър Георгиев. В 25-та минута двамата си размениха ролите. Хидает Хюсеин даде последния пас, а Петър Георгиев реализира за 2:0. Първото полувреме завърши при този резултат.

Той се запази до 78-та минута, когато Черноморец намали на 2:1. Голът даде надежда на гостите, че могат да си тръгнат от Разград с поне точка и те се опитаха да осъществят натиск. "Орлите" се възползваха от отворилите се пространства и в 84-та минута Росен Иванов вкара за 3:1, след подаване на Даниел-Виктор Кънчев. В 90-та минута Мариян Петров оформи крайното 4:1, след асистенция на Росен Иванов.

Доволен съм от момчетата, защото се изправихме срещу един от най-силните отбори в групата и го надиграхме. Показахме характер, когато бе необходимо, създадохме много положения и вкарахме хубави 4 гола, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.