Оборище (Панагюрище) ФК Кюстендил (Кюстендил)

Обрат! Оборище обърна силния тим на ФК Кюстендил на "Орчо Войвода" и взе три точки за самочувствие

Оборище (Панагюрище) постигна победа с 2:1 след обрат срещу силния тим на ФК Кюстендил в среща от 21-ия кръг на Югозападната Трета лига, която се игра на стадион "Орчо Войвода".

Гостите първи стигнаха до попадение, което дойде след ъглов удар и негов автор бе Боян Стойнев, като на почивката имаха аванс в резултата.

С попадения на Васил Тачев в 50-ата минута и Георги Божилов в 54-ата обаче домакините стигнаха до пълния обрат.

След успеха си панагюрци са с актив от 34 точки и продължават да се представят успешно под ръководството на новия си треньор Кирякос Георгиу.