Павликени Дреновец (Дреновец)

Обзор след 22-ия кръг на Северозападната Трета лига

20.03.2021 Левски (Лом) Левски (Лом)  5 - 0 Академия (Ботев)  Академия (Ботев)

1:0 - 2' Петко Кирилов Петков (19)

2:0 - 21' Мариян Георгиев Огнянов (21)

3:0 - 33' Мартин Орлинов Динов (8)

4:0 - 38' Мариян Георгиев Огнянов (21)

5:0 - 66' Йордан Йорданов Георгиев (10)

 

21.03.2021 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  1 - 1 Етър-2  Етър-2

0:1 - 57' Стивън Миленов Манолов (17)

1:1 - 83' Александър Василев Соколов (14) Дузпа 


21.03.2021 Севлиево Севлиево   1 - 1 Локомотив 1927 (Дряново)  Локомотив 1927 (Дряново)

1:0 - 71' Атанас Юлиянов Георгиев (10)

1:1 - 85' Иван Анатолиевич Донец (5)


21.03.2021 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  1 - 2 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)

1:0 - 63' Андриян Димитров Димитров (31)

1:1 - 77' Иван Аделинов Иванов (2)

1:2 - 83' Цветан Николаев Петров (88)


21.03.2021 Трявна Трявна  2 - 3 Янтра (Полски Тръмбеш)  Янтра (Полски Тръмбеш)

0:1 - 36' Ростислав Величков Данчев (10)

0:2 - 42' Любомир Бончев Генчев (7)

0:3 - 44' Любомир Бончев Генчев (7)

1:3 - 63' Тодор Георгиев Чирпанов (15)

2:3 - 83' Димитър Станимиров Митев (16)

 

Червени картони: 62' Иван Иванов (Янтра Полски Тръмбеш), 87' Анатоли Киков (Трявна)

21.03.2021 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  0 - 1 ОФК Локомотив Мездра  ОФК Локомотив Мездра

0:1 - 16' Браиан Асенов Стоянов (10)

 

Червен картон: 65' Евгени Систов (Левски Левски)

21.03.2021 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  3 - 0 Пещера (Галата)  Пещера (Галата)

1:0 - 9' Радослав Руменов Батов (7)

2:0 - 51' Пламен Валериев Венелинов (20)

3:0 - 81' Пламен Валериев Венелинов (20)

 

21.03.2021 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  0 - 1 Дреновец (Дреновец)  Дреновец (Дреновец)

0:1 - 56' Георги Руменов Стоянов (7)

 

21.03.2021 Павликени Павликени  3 - 0 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)

1:0 - 1' Борислав Насков Гецов (18)

2:0 - 77' Стефан Милков Гинчев (7)

3:0 - 85' Йордан Петев Йорданов (5) Дузпа 

 

КЛАСИРАНЕ: 

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Левски (Лом) 54 11 9 2 0 11 7 4 0 22 16 6 0 55:9
2 Вихър (Славяново) 46 11 10 1 0 11 4 3 4 22 14 4 4 50:19
3 Севлиево 45 11 7 3 1 11 6 3 2 22 13 6 3 41:15
4 Янтра (Полски Тръмбеш) 43 11 8 2 1 11 5 2 4 22 13 4 5 43:24
5 Академия (Ботев) 41 11 6 4 1 11 6 1 4 22 12 5 5 44:25
6 Спартак (Плевен) 38 11 7 1 3 11 5 1 5 22 12 2 8 45:22
7 Партизан (Червен бряг) 37 11 6 2 3 11 5 2 4 22 11 4 7 34:27
8 Павликени 35 11 5 2 4 11 4 6 1 22 9 8 5 26:15
9 Локомотив 1927 (Дряново) 32 11 6 1 4 11 4 1 6 22 10 2 10 43:44
10 ОФК Локомотив Мездра 31 11 7 1 3 11 2 3 6 22 9 4 9 30:23
11 Дреновец (Дреновец) 25 11 3 5 3 11 3 2 6 22 6 7 9 33:46
12 Левски 2007 (Левски) 24 11 4 2 5 11 2 4 5 22 6 6 10 26:28
13 Първа атомна (Козлодуй) 22 11 4 1 6 11 2 3 6 22 6 4 12 27:37
14 Етър-2 22 11 6 1 4 11 0 3 8 22 6 4 12 28:41
15 Академик (Свищов) 21 11 4 2 5 11 2 1 8 22 6 3 13 24:39
16 Пещера (Галата) 17 11 4 5 2 11 0 0 11 22 4 5 13 30:58
17 ОФК Бдин 1923 (Видин) 12 11 2 4 5 11 0 2 9 22 2 6 14 14:71
18 Трявна 8 11 2 2 7 11 0 0 11 22 2 2 18 16:66

 

ДОМАКИН СЕВЕРОЗАПАДНА "В" ГРУПА: 

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Вихър (Славяново) 31 11 10 1 0 39:5
2 Левски (Лом) 29 11 9 2 0 33:3
3 Янтра (Полски Тръмбеш) 26 11 8 2 1 30:11
4 Севлиево 24 11 7 3 1 25:9
5 Спартак (Плевен) 22 11 7 1 3 29:10
6 Академия (Ботев) 22 11 6 4 1 28:13
7 ОФК Локомотив Мездра 22 11 7 1 3 23:10
8 Партизан (Червен бряг) 20 11 6 2 3 21:11
9 Етър-2 19 11 6 1 4 24:15
10 Локомотив 1927 (Дряново) 19 11 6 1 4 25:17
11 Пещера (Галата) 17 11 4 5 2 20:13
12 Павликени 17 11 5 2 4 14:8
13 Левски 2007 (Левски) 14 11 4 2 5 17:9
14 Дреновец (Дреновец) 14 11 3 5 3 19:16
15 Академик (Свищов) 14 11 4 2 5 15:14
16 Първа атомна (Козлодуй) 13 11 4 1 6 12:14
17 ОФК Бдин 1923 (Видин) 10 11 2 4 5 6:19
18 Трявна 8 11 2 2 7 10:22

 

ГОСТ СЕВЕРОЗАПАДНА "В" ГРУПА: 

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Левски (Лом) 25 11 7 4 0 22:6
2 Севлиево 21 11 6 3 2 16:6
3 Академия (Ботев) 19 11 6 1 4 16:12
4 Павликени 18 11 4 6 1 12:7
5 Янтра (Полски Тръмбеш) 17 11 5 2 4 13:13
6 Партизан (Червен бряг) 17 11 5 2 4 13:16
7 Спартак (Плевен) 16 11 5 1 5 16:12
8 Вихър (Славяново) 15 11 4 3 4 11:14
9 Локомотив 1927 (Дряново) 13 11 4 1 6 18:27
10 Дреновец (Дреновец) 11 11 3 2 6 14:30
11 Левски 2007 (Левски) 10 11 2 4 5 9:19
12 ОФК Локомотив Мездра 9 11 2 3 6 7:13
13 Първа атомна (Козлодуй) 9 11 2 3 6 15:23
14 Академик (Свищов) 7 11 2 1 8 9:25
15 Етър-2 3 11 0 3 8 4:26
16 ОФК Бдин 1923 (Видин) 2 11 0 2 9 8:52
17 Пещера (Галата) 0 11 0 0 11 10:45
18 Трявна 0 11 0 0 11 6:44

 

СЛЕДВАЩ КРЪГ: 

 

Дата Мачове  
28.03.2021 Павликени Павликени  - ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
28.03.2021 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  - Левски (Лом)  Левски (Лом)
28.03.2021 Академия (Ботев) Академия (Ботев)  - Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
28.03.2021 Дреновец (Дреновец) Дреновец (Дреновец)  - Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
28.03.2021 Пещера (Галата) Пещера (Галата)  - Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
28.03.2021 ОФК Локомотив Мездра ОФК Локомотив Мездра  - Трявна  Трявна
28.03.2021 Янтра (Полски Тръмбеш) Янтра (Полски Тръмбеш)  - Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
28.03.2021 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  - Севлиево   Севлиево
28.03.2021 Локомотив 1927 (Дряново) Локомотив 1927 (Дряново)  - Етър-2  Етър-2


Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK