Оборище (Панагюрище)

Оборище с класика срещу Ботев (Ихтиман), Нетов продължава да блести за родния си тим

Оборище (Панагюрище) стигна до категорична победа с 3:0 над Ботев (Ихтиман) в среща от 24-ия кръг на Югозападната Трета лига, която се игра на стадион "Орчо Войвода".

Момчетата на гръцкия специалист Кирякос Георгиу изиграха перфектен мач и не дадоха никакви шансове на своя противник.

След трите точки отборът е 6-и с 37 пункта и го дели само точка от петия Чавдар (Етрополе), който има точка повече в своя актив.

Васил Тачев откри с ранен гол още в 3-ата минута, а Георги Нетов наниза две попадения съответно в 55-ата и 74-ата минути на срещата.