ФК Банско Вихрен (Сандански)

Обзор след 24-ия кръг на Югозападната Трета лига

27.03.2021 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  3 - 1 Беласица  Беласица

1:0 - 6' Димитър Робертов Панталеев (19)

1:1 - 41' Марти Георгиев Таушанов (20) Дузпа

2:1 - 45+1' Васил Димитров Калоянов (32)

3:1 - 62' Васил Димитров Калоянов (32)

 

Червен картон: 90+1' Христо Костадинов Каймакански (Марек)

27.03.2021 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  3 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)

1:0 - 3' Васил Стоянов Тачев (72)

2:0 - 55' Георги Иванов Нетов (11)

3:0 - 73' Георги Иванов Нетов (11)

 

27.03.2021 ФК Кюстендил (Кюстендил) ФК Кюстендил (Кюстендил)   3 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)

1:0 - 23' Андрей Йорданов Йорданов (11)

2:0 - 47' Боян Ивов Стойнев (5)

3:0 - 90' Андрей Йорданов Йорданов (11)

 

27.03.2021 Левски (Чепинци) Левски (Чепинци)  3 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой

1:0 - 39' Екундайо Джейеоба (88)

2:0 - 42' Николай Пламенов Ковачев (13)

3:0 - 50' Теодор Николаев Ганчев (4)

3:1 - 89' Борислав Венциславов Трендафилов (9)

 

27.03.2021 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  2 - 0 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)

1:0 - 7' Павел Георгиев Головодов (11)

2:0 - 44' Павел Георгиев Головодов (11)


27.03.2021 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  3 - 1 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)

1:0 - 25' Николай Божидаров Маринов (21)

2:0 - 50' Николай Григоров Иванов (7) Дузпа

3:0 - 57' Николай Иванов Ботев (9)

3:1 - 89' Станислав Олегов Стоичков (18)

 

27.03.2021 Рилски спортист Рилски спортист  отложен Перун (Кресна)  Перун (Кресна)
Отложен заради заснежен и наводнен терен

 

29.03.2021 Гранит (Владая) Гранит (Владая)  1 - 2 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)

0:1 - 51' Кристиян Христов Ковачев (9)

1:1 - 84' Иван Валериев Зайков (55)

1:2 - 90' Калоян Кирилов Бонев (15)

 

29.03.2021 ФК Банско ФК Банско  1 - 2 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)

0:1 - 32' Димитър Иванов Макриев (8)

1:1 - 61' Борислав Ангелов Хазуров (21)

1:2 - 81' Даниел Мариов Златков (6)

 

КЛАСИРАНЕ: 

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Марек1915 - Дупница 55 12 12 0 0 11 5 4 2 23 17 4 2 57:17
2 Вихрен (Сандански) 55 11 10 1 0 12 7 3 2 23 17 4 2 42:16
3 ФК Кюстендил (Кюстендил) 51 12 9 3 0 11 7 0 4 23 16 3 4 38:10
4 Беласица 48 10 8 2 0 12 6 4 2 22 14 6 2 35:15
5 Чавдар (Етрополе) 41 12 8 2 2 11 4 3 4 23 12 5 6 42:27
6 Оборище (Панагюрище) 37 12 7 1 4 11 4 3 4 23 11 4 8 35:24
7 ФК Балкан (Ботевград) 35 11 6 2 3 11 4 3 4 22 10 5 7 35:22
8 Пирин Гоце Делчев 33 12 6 3 3 11 3 3 5 23 9 6 8 27:19
9 Ботев (Ихтиман) 32 11 6 2 3 12 3 3 6 23 9 5 9 36:26
10 Сливнишки герой 27 11 6 2 3 12 1 4 7 23 7 6 10 26:28
11 Надежда (Доброславци) 26 10 4 2 4 12 4 0 8 22 8 2 12 28:37
12 Пирин (Разлог) 25 11 3 3 5 10 4 1 5 21 7 4 10 21:32
13 Рилски спортист 24 10 6 2 2 11 1 1 9 21 7 3 11 21:26
14 Левски (Чепинци) 23 12 6 1 5 11 1 1 9 23 7 2 14 22:47
15 Гранит (Владая) 17 11 1 4 6 11 3 1 7 22 4 5 13 16:42
16 Перун (Кресна) 15 11 3 1 7 11 1 2 8 22 4 3 15 16:45
17 ФК Банско 14 12 3 2 7 10 1 0 9 22 4 2 16 11:34
18 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 12 11 2 3 6 12 1 0 11 23 3 3 17 11:52

 

ДОМАКИН ЮГОЗАПАДНА "В" ГРУПА: 

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Марек1915 - Дупница 36 12 12 0 0 42:6
2 Вихрен (Сандански) 31 11 10 1 0 22:7
3 ФК Кюстендил (Кюстендил) 30 12 9 3 0 23:3
4 Беласица 26 10 8 2 0 22:5
5 Чавдар (Етрополе) 26 12 8 2 2 22:11
6 Оборище (Панагюрище) 22 12 7 1 4 22:11
7 Пирин Гоце Делчев 21 12 6 3 3 16:7
8 Ботев (Ихтиман) 20 11 6 2 3 23:10
9 ФК Балкан (Ботевград) 20 11 6 2 3 19:8
10 Рилски спортист 20 10 6 2 2 14:8
11 Сливнишки герой 20 11 6 2 3 16:11
12 Левски (Чепинци) 19 12 6 1 5 15:18
13 Надежда (Доброславци) 14 10 4 2 4 14:13
14 Пирин (Разлог) 12 11 3 3 5 12:18
15 ФК Банско 11 12 3 2 7 9:17
16 Перун (Кресна) 10 11 3 1 7 7:17
17 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 9 11 2 3 6 5:23
18 Гранит (Владая) 7 11 1 4 6 7:16

 

ГОСТ ЮГОЗАПАДНА "В" ГРУПА: 

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Вихрен (Сандански) 24 12 7 3 2 20:9
2 Беласица 22 12 6 4 2 13:10
3 ФК Кюстендил (Кюстендил) 21 11 7 0 4 15:7
4 Марек1915 - Дупница 19 11 5 4 2 15:11
5 Чавдар (Етрополе) 15 11 4 3 4 20:16
6 ФК Балкан (Ботевград) 15 11 4 3 4 16:14
7 Оборище (Панагюрище) 15 11 4 3 4 13:13
8 Пирин (Разлог) 13 10 4 1 5 9:14
9 Пирин Гоце Делчев 12 11 3 3 5 11:12
10 Ботев (Ихтиман) 12 12 3 3 6 13:16
11 Надежда (Доброславци) 12 12 4 0 8 14:24
12 Гранит (Владая) 10 11 3 1 7 9:26
13 Сливнишки герой 7 12 1 4 7 10:17
14 Перун (Кресна) 5 11 1 2 8 9:28
15 Рилски спортист 4 11 1 1 9 7:18
16 Левски (Чепинци) 4 11 1 1 9 7:29
17 ФК Банско 3 10 1 0 9 2:17
18 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 3 12 1 0 11 6:29

 

ПРОГРАМА: 

 

Дата Мачове  
07.04.2021 Рилски спортист Рилски спортист  - Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
07.04.2021 Перун (Кресна) Перун (Кресна)  - Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
07.04.2021 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  - Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
07.04.2021 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  - ФК Банско  ФК Банско
07.04.2021 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  - Гранит (Владая)  Гранит (Владая)
07.04.2021 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  - Левски (Чепинци)  Левски (Чепинци)
07.04.2021 Сливнишки герой Сливнишки герой  - ФК Кюстендил (Кюстендил)   ФК Кюстендил (Кюстендил)
07.04.2021 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  - Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
07.04.2021 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  - Беласица  Беласица


Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK