ОФК Марек 2010 Рилски спортист

Марек се справи лесно с Рилецо в Самоков и продължава да крачи уверено към Втора лига

Марек постигна победа с 2:0 при визитата си на Рилски спортист в Самоков и продължава да бъде лидер в Югозападната Трета лига.

Дупничани стигнаха до успеха в среща от 25-ия кръг на шампионата.

Васил Калоянов - Ибра откри резултата за гостите още в 12-ата минута, след като засече прекрасно центриране на Милен Иванов от фаул.

За крайния резултат точен бе бекът Иван Калайджийски, който е разписа в 59-ата минута и на практика "уби" каквато и да е интрига в срещата.

Той финтира противников футболист и след това с хубав и плътен удар от няколко метра не сгреши, а до самия край нямаше повече попадения.

След този мач дупничани са лидери с 58 точки, а Рилецо е 13-и с 25 точки.