Ботев (Ихтиман) Беласица

Беласица е все по-далече от голямата цел след грешна стъпка при визитата на Ботев в Ихтиман

Беласица направи грешна стъпка по пътя към класиране във Втора лига и така тимът от Петрич трудно ще стигне лидерите в Югозападната Трета лига Марек и Вихрен.

"Комитите" стигнаха до реми 1:1 при визитата на Ботев в Ихтиман, а това се случи в мач от 25-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Лъчезар Георгиев откри за домакините в 36-ата минута, а в самия край на полувремето Патрик Попов изравни за гостите.

До самия край нямаше повече голове.

Бела е 4-и с 49 точки след този мач и изостава на 9 от върха, но има и мач по-малко.