Янтра (Полски Тръмбеш) Етър-2

Янтра Полски Тръмбеш се наложи над дубъла на Етър в скандален сблъсък

Отборът на Янтра Полски Тръмбеш се наложи над Етър 2 в мач от 25-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Младият тим на гостите доигра срещата с девет футболисти, а домакините имаха претенции за два незачетени гола и още доста съдийски отсъждания.

Любомир Генчев откри резултата в 15-ата минута, но малко след това Марио Балъков изравни за "болярите".

В 48-ата минута домакините вкараха ново попадение, но голът не беше зачетен заради засада. Същото се случи и в 53-ата минута. В 56-ата обаче Тихомир Антонов беше спрян с нарушение и Генчев вкара дузпата за 2:1. Само секунди по-късно  Велизар Тонков получи втори жълт и съответно червен картон. Четвърт час преди края Николай Иванов изведе Маречков и той реализира третия гол за Янтра.

Малко след това Христо Марков върна едно попадение за гостите. Секунди преди края търновци останаха с девет футболисти, защото Антониян Харалампиев получи втори жълт и червен картон.