Пирин Благоевград Локомотив София

Пирин разби Локо София в дербито на Втора лига

Отборът на Пирин Благоегвград се наложи над Локомотив София с резултат 5:1 в дербито от 26-ия кръг на Втора лига.

Два гола на Гощелиани (5'и 13') дадоха ранен аванс на домакините, а Мики Орачев (20') върна един гол за столичани. В 38-ата минута Александър Дюлгеров вкара трето попадение за домакините.

В 55-ата минута Венцислав Бенгюзов вкара четвърти гол във вратата на Божидар Митрев. В 87-ата минута Гущеров оформи крайното - 5:1.

ПИРИН - ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) 5:1

1:0 Гощелиани (5)
2:0 Гощелиани (13)
2:1 Орачев (20)
3:1 Дюлгеров (38)
4:1 Бенгюлзов (55)
5:1 Гущеров (87)

ПИРИН: Петър Петров, Архан Исуф, Александър Дюлгеров, Николай Бодуров, Стилиян Николов, Орлин Старокин, Красимир Станоев, Венцислав Бенгюзов, Станислав Манолев, Антон Карачанаков, Гурам Гощелиани

ЛОКО (СФ): Божидар Митрев, Красимир Милошев, Деян Иванов, Марио Петков, Мики Орачев, Владимир Семерджиев, Матеус Роча, Валентин Николов, Николай Цветков, Томислав Павлов, Светослав Диков