Балкан ФК Кюстендил (Кюстендил)

Голяма драма в Кюстендил! Балкан изпусна силния домакин, двата тима спретнаха бойко реми 3:3

Кюстендил и Балкан (Ботевград) си спретнаха истинско голово шоу в мач от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига. Двата тима завършиха при резултат 3:3, като показаха много добра игра и вкараха прекрасни попадения.

Още в 3-ата минута Гроздин даде аванс на домакините, а Павел Петков изравни в 14-ата.

Малко по-късно Гроздин отново записа името си сред голмайсторите (23'), но гостите стигнаха до изключително красив гол в 52-ата минута. Ангелов изведе Балкан напред в 80-ата, а Александров вкара последното попадение от дузпа 4 минути по-късно.

С това равенство Кюстендил се изкачва до третата позиция преди изиграването на останалите мачове от групата. “Сините” имат в актива си 52 точки и са на 6 зад водещите два тима - Марек и Вихрен (Сандански). Балкан също се изкачва до 6-ото място с 39 точки. Ботевградският тим се намира на 2 зад петия Чавдар (Етрополе) и на 10 зад четвъртия Беласица.

Инфо и снимка: Sportal.bg