Лестър Уест Хем

Уест Хем продължава да мечтаe за ШЛ след успех над Лестър, Лингард с два гола + ВИДЕО

Отборът на Уест Хем се наложи над Лестър с резултат 3:2 в мач от 31-ия кръг на английската Висша лига.

"Чуковете" си върнаха 4-ата позиция, като вече изостават на само 1 точка от 3-ия Лестър.

Джеси Лингард със страхотно попадение изведе домакините напред в 29-ата минута, а в 44-ата отново той удвои.

В 48-ата минута Джаред Боуен направи резултата класически за своя тим. В 54-ата Диоп вкара четвърто попадение за домакините, но голът беше отменен заради засада.

Келеши Ихеаначо в 70-ата минута върна едно попадение за Лестър. В 91-ата минута отново той направи резултата 3:2.