Чавдар (Етрополе) Рилски спортист

Обзор след 26-ия кръг на Югозападната Трета лига

10.04.2021 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  0 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)

Червен картон: 86' Евгени Тунтев (Марек)

 

10.04.2021 Беласица Беласица  2 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)

1:0 - 51' Айвън Росенов Ангелов (17)

2:0 - 71' Айвън Росенов Ангелов (17)

 

10.04.2021 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  1 - 0 Сливнишки герой  Сливнишки герой

1:0 - 75' Георги Емилов Кременлиев (16)

 

Червен картон: 45+2' Кристиан Николов (Сливнишки герой)

10.04.2021 ФК Кюстендил (Кюстендил) ФК Кюстендил (Кюстендил)   3 - 3 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)

1:0 - 4' Евгени Василев Гроздин (87)

1:1 - 15' Павел Георгиев Петков (19)

2:1 - 23' Евгени Василев Гроздин (87)

2:2 - 50' Йордан Димитров Апостолов (17)

2:3 - 78' Ангел Григоров Ангелов (14)

3:3 - 83' Александър Красимиров Александров (9) Дузпа


10.04.2021 Левски (Чепинци) Левски (Чепинци)  0 - 3 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)

0:1 - 2' Даниел Мариов Златков (6)

0:2 - 43' Димитър Иванов Макриев (8)

0:3 - 76' Руслан Георгиев Иванов (10)

 

10.04.2021 Гранит (Владая) Гранит (Владая)  2 - 0 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)

1:0 - 33' Люцкан Цветомиров Люцканов (9)

2:0 - 59' Георги Бориславов Пунев (19)

 

10.04.2021 ФК Банско ФК Банско  1 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)

1:0 - 80' Мохамед Кис Ажес (8)

 

10.04.2021 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  2 - 0 Перун (Кресна)  Перун (Кресна)

1:0 - 24' Петър Иванов Лазаров (8)

2:0 - 90+3' Ангел Василев Джунов (17)


10.04.2021 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  4 - 0 Рилски спортист  Рилски спортист

1:0 - 12' Ивайло Пламенов Величков (73)

2:0 - 45' Ивайло Пламенов Величков (73)

3:0 - 60' Симеон Харалампиев Чатов (16)

4:0 - 69' Евгений Иванов Илиев (8)

 

КЛАСИРАНЕ: 

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Вихрен (Сандански) 61 12 11 1 0 13 8 3 2 25 19 4 2 51:17
2 Марек1915 - Дупница 59 13 12 1 0 12 6 4 2 25 18 5 2 59:17
3 ФК Кюстендил (Кюстендил) 55 13 9 4 0 12 8 0 4 25 17 4 4 45:13
4 Беласица 52 11 9 2 0 13 6 5 2 24 15 7 2 38:16
5 Чавдар (Етрополе) 44 13 9 2 2 12 4 3 5 25 13 5 7 46:28
6 Оборище (Панагюрище) 41 13 8 1 4 12 4 4 4 25 12 5 8 38:26
7 ФК Балкан (Ботевград) 39 12 7 2 3 12 4 4 4 24 11 6 7 40:25
8 Пирин Гоце Делчев 36 13 7 3 3 12 3 3 6 25 10 6 9 29:20
9 Ботев (Ихтиман) 34 12 6 3 3 13 3 4 6 25 9 7 9 37:27
10 Сливнишки герой 27 12 6 2 4 13 1 4 8 25 7 6 12 26:33
11 Надежда (Доброславци) 27 11 4 3 4 13 4 0 9 24 8 3 13 29:40
12 Пирин (Разлог) 27 12 3 4 5 12 4 2 6 24 7 6 11 24:37
13 Рилски спортист 25 12 6 3 3 12 1 1 10 24 7 4 13 22:33
14 Левски (Чепинци) 23 13 6 1 6 12 1 1 10 25 7 2 16 22:52
15 Гранит (Владая) 20 12 2 4 6 12 3 1 8 24 5 5 14 19:48
16 ФК Банско 18 13 4 2 7 11 1 1 9 24 5 3 16 13:35
17 Перун (Кресна) 18 12 4 1 7 12 1 2 9 24 5 3 16 17:47
18 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 15 12 3 3 6 13 1 0 12 25 4 3 18 12:53

 

ДОМАКИН ЮГОЗАПАДНА "В" ГРУПА: 

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Марек1915 - Дупница 37 13 12 1 0 42:6
2 Вихрен (Сандански) 34 12 11 1 0 28:8
3 ФК Кюстендил (Кюстендил) 31 13 9 4 0 26:6
4 Беласица 29 11 9 2 0 24:5
5 Чавдар (Етрополе) 29 13 9 2 2 26:11
6 Оборище (Панагюрище) 25 13 8 1 4 23:11
7 Пирин Гоце Делчев 24 13 7 3 3 18:7
8 ФК Балкан (Ботевград) 23 12 7 2 3 21:8
9 Ботев (Ихтиман) 21 12 6 3 3 24:11
10 Рилски спортист 21 12 6 3 3 15:11
11 Сливнишки герой 20 12 6 2 4 16:15
12 Левски (Чепинци) 19 13 6 1 6 15:21
13 Надежда (Доброславци) 15 11 4 3 4 15:14
14 ФК Банско 14 13 4 2 7 10:17
15 Пирин (Разлог) 13 12 3 4 5 14:20
16 Перун (Кресна) 13 12 4 1 7 8:17
17 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 12 12 3 3 6 6:23
18 Гранит (Владая) 10 12 2 4 6 9:16

 

ГОСТ ЮГОЗАПАДНА "В" ГРУПА: 

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Вихрен (Сандански) 27 13 8 3 2 23:9
2 ФК Кюстендил (Кюстендил) 24 12 8 0 4 19:7
3 Беласица 23 13 6 5 2 14:11
4 Марек1915 - Дупница 22 12 6 4 2 17:11
5 ФК Балкан (Ботевград) 16 12 4 4 4 19:17
6 Оборище (Панагюрище) 16 12 4 4 4 15:15
7 Чавдар (Етрополе) 15 12 4 3 5 20:17
8 Пирин (Разлог) 14 12 4 2 6 10:17
9 Ботев (Ихтиман) 13 13 3 4 6 13:16
10 Пирин Гоце Делчев 12 12 3 3 6 11:13
11 Надежда (Доброславци) 12 13 4 0 9 14:26
12 Гранит (Владая) 10 12 3 1 8 10:32
13 Сливнишки герой 7 13 1 4 8 10:18
14 Перун (Кресна) 5 12 1 2 9 9:30
15 Рилски спортист 4 12 1 1 10 7:22
16 ФК Банско 4 11 1 1 9 3:18
17 Левски (Чепинци) 4 12 1 1 10 7:31
18 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 3 13 1 0 12 6:30

 

СЛЕДВАЩ КРЪГ: 

 

Дата Мачове  
17.04.2021 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  - Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
17.04.2021 Рилски спортист Рилски спортист  - Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
17.04.2021 Перун (Кресна) Перун (Кресна)  - ФК Банско  ФК Банско
17.04.2021 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  - Гранит (Владая)  Гранит (Владая)
17.04.2021 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  - Левски (Чепинци)  Левски (Чепинци)
17.04.2021 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  - ФК Кюстендил (Кюстендил)   ФК Кюстендил (Кюстендил)
17.04.2021 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  - Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
17.04.2021 Сливнишки герой Сливнишки герой  - Беласица  Беласица
17.04.2021 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  - Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK