Лудогорец ||

Лудогорец II с класика срещу Янтра в Разград

Лудогорец II постигна класическа победа с 3:0 над Янтра Габрово и така направи задачата на гостите да се спасят от изпадане с една идея по-сложна.

Двата тима се срещнаха в мач от 27-ия кръг на Втора лига, а след този двубой "малките орли" са трети с 42 точки в класирането, докато габровци са 15-и с 19 точки и имат само 2 повече пред Нафтата, който е последен.

Младокът Петър Георгиев откри резултата след половин час игра, а две попадения за успеха добави опитният Бранимир Костадинов.

В добавеното време на първото полувреме той бе точен след удар с глава, а в 52-ата минута отново след удар с глава Бранко оформи крайния резултат.