Балкан Оборище (Панагюрище)

Балкан разби с 8:1 Оборище (Панагюрище) в Ботевград!

Балкан (Ботевград) съсипа на пух и прах гостите от Оборище (Панагюрище) и стигна до смазваща победа с 8:1 над тях на стадион "Христо Ботев" в намиращия се близо до столицата град. Това стана в среща от 27-ия кръг на Югозападната Трета лига.

След този успех отборът на Иван Редовские шести в класирането с актив от 42 точки и се намира само на 3 точки от петата позиция на която е Чавдар Етрополе.

Емо Колев вкара първия гол за домакините, а Калоян Бонев добави две попадения за класическото 3:0. Ангел Ангелов и Кристиян Ковачев направиха резила за гостите пълен, а полувремето приключи при 6:0 за домакините, като последното попадение за първите 45 минути бе дело на Павел Петков.

След почивката Кристиян Ковачев и Павел Петков добавиха по още един гол за 8:0, а за гостите почетното попадение бе дело на Георги Божилов.