Warning: include_once(): Dynamic inheritance detected for class zend_view_helper_doctype in /home/tshirt24/foot24/library/Zend/Loader/PluginLoader.php on line 390

Warning: include_once(): Autofiltering /home/tshirt24/foot24/library/Zend/View/Helper/Doctype.php in /home/tshirt24/foot24/library/Zend/Loader/PluginLoader.php on line 390

Warning: include_once(): Recompiling /home/tshirt24/foot24/library/Zend/View/Helper/Doctype.php in /home/tshirt24/foot24/library/Zend/Loader/PluginLoader.php on line 390
Марица продължава да удържа върха на Югоизток, записа класически успех над Димитровград | Футбол 24

ФК Марица Пловдив

Марица за момента удържа върха в Югоизточната Трета лига, след като постигна класически успех с 3:0 над гостите от Димитровград.

Това стана в среща от 27-ия кръг на югоизточния ешалон, а домакините като цяло контролираха напълно двубоя.

Димитър Юруков откри в 26-ата минута на мача, а в 53-ата минута Илия Николов удвои и предреши крайния изход след гол от дузпа.

В 63-ата минута Юруков успя да направи класическия резултат факт и да оформи крайния такъв с второто си попадение в срещата.

След този мач Марица е лидер с актив от 65 точки, като отборът има 2 пункта пред втория Черноморец.