Аталанта Ювентус

Аталанта се наложи над Ювентус и го задмина в класирането + ВИДЕО

Отборът на Аталанта се наложи над Ювентус с резултат 1:0 в мач от 31-ия кръг на италианската Серия А.

Още в 4-ата минута домакините искаха дузпа за нарушение срещу Муриел, но съдията не реагира. В 16-ата минута удар на Киеза не намери целта. В 38-ата Маккени направи добър пробив, но ударът му беше изчистен в корнер.

В 64-ата минута удар на Дибала от пряк свободен удар излезе в аут. В 70-ата удар на Сапата мина над гредата. ървият точен удар в мача дойде в 76-ата минута, когато Голини изби в корнер воле на Мората.

Отборът на Аталанта се изкачи до 3-ата позиция с 64 точки, докато Юве остава 4-ти с 62.