Левски (Лом)

Левски (Лом) прегази Първа атомна с 4:0 при завръщането на Ферарио Спасов

Левски (Лом) постигна нова победа в Северозападната Трета лига, като този път това се случи при домакинството на Първа атомна с 4:0. В този мач Ферарио Спасов се завърна на треньорската скамейка след здравословните проблеми, които имаше.

Срещата бе от 27-ия кръг, а след нея отборът на Ферарио Спасов вече е с актив от 69 точки и няма какво да го спре по пътя към професионалния футбол.

В този мач се случи нещо изключително любопитно, което за пръв път се случва на ломчани от началото на сезона.

За първи път само играчи влезли като смени бележат при толкова убедителен успех на тима.

След малко безлично първо полувреме треньорското ръководство реши да направи смяна и да пусне възстановилия се наскоро от контузия Рангел Абушев в игра след почивката.

Той оправда доверието по най-добрия начин и в 50-ата минута именно Абушев откри резултата, а през следващите минути гостите доминираха, а домакините се бяха затворили в глуха защита.

Малко след 70-ата минута Абушев вкара втория си гол в мача и на практика "уби" каквато и да било интрига. За класическия резултат точен бе Мартин Динов, който също влезе от пейката, в 80-ата минута.

За крайното 4:0 вкара Лъчезар Георгиев, който също се появи като смяна. Той вкара в 89-ата минута за крайния резултат.