Реал Мадрид Хетафе

Осакатен Реал не успя да победи Хетафе и изостана от лидера + ВИДЕО

Отборите на Хетафе и Реал Мадрид не се победиха - 0:0 в мач от 33-ия кръг на испанската Примера дивисион.

"Кралският клуб" остава на втората позиция, но вече изостава на 3 точки от лидера Атлетико Мадрид.

Наставникът на "белия балет" Зинедин Зидан не можеше да разчита на Серхио Рамос, Рафаел Варан, Начо Фернандес, Ферлан Менди, Даниел Карвахал, Лукас Васкес, Федерико Валверде, Каземиро и Еден Азар.

Домакините започнаха по-добре двубоя и създадоха някоко положения пред вратата на тибо Куртоа. В 8-ата минута съдията отмени гол на Мариано за Реал Мадрид заради засада.

Малко след това Арамбари не успя да уцели вратата на Тибо Куртоа от добра ситуация. В 24-ата минтуа удар на Мата срещна гредата. В 28-ата минута Мариано застраши вратата на Давид Сория, но Давид Тимор изби топката почти от голлинията.

В 39-ата минута Сория отрази удар на Винисиус Жуниор.

В 59-ата Тибо Куртоа се намеси блестящо и предотврати гол в своята врата.