Лудогорец ||

Септември (Симитли) изпусна дубъла на Лудогорец след гол в добавеното време след края на мача

Отборите на Септември Симитли и Лудогорец II не успяха да се победят и завършиха наравно при резултат 1:1 в двубой от 28-ия кръг на родната Втора лига.

С тази точка въпитаниците на Антон Бачев събраха актив от 29 точки и се наместиха на 11-ата позиция. "Орлите" пък са шести с 43 точки.

През първата част и двата отбора заложиха на повече тактическо надлъгване и закономерно интересните ситуации пред двете врати липсваха. По този начин двата тима се оттеглиха на почивка при нулево реми.

Второто полувреме предложи повече емоции, като и двата тима стигнаха до попадения.

Първо, в 65-ата минута, домакините откриха резултата от дузпа. В 71-ата минута пък играчите на Тодор Живондов изпуснаха да изравнят от бялата точка.

Все пак "орлите" се добраха до точката с гол, отбелязан дълбоко в добавеното време на срещата.