Пирин Благоевград Добруджа

Пирин разби Добруджа

Отборът на Пирин Благоевград се наложи над Добруджа с резултат 4:0 в мач от 28-ия кръг.

Още в 1-ата минута Антон Карачанаков изведе домакините напред. Станислав Манолев в 48-ата минута удвои, а Стилиян Николов в 78-ата направи резултата класически.

Само минута по-късно Станислав Манолев оформи крайното - 4:0. Преди попадението на Николов пък Преслав Йорданов пропусна дузпа.

Стартови състави:

ПИРИН: Петър Петров, Александър Дюлгеров, Антон Карачанаков, Архан Исуф, Венцислав Бенгюзов, Гурам Гощелиани, Красимир Станоев, Николай Бодуров, Спас Георгиев, Станислав Манолев, Стилиян Николов;

ДОБРУДЖА: Ивайло Василев, Преслав Петров, Мирослав Пушкаров, Ахмед Ахмедов, Цветелин Радев, Якуб Идризов, Цветан Илиев, Стефан Митев, Иван Цачев, Димитър Алексиев, Ерик Почански;