Реал Мадрид Кадис

Реал вкара три на Кадис и изравни лидера Атлетико + ВИДЕО

Отборът на Реал Мадрид се наложи като гост над Кадис с резултат 3:0 в мач от 31-ия кръг на Ла Лига на стадион "Рамон де Каранса".

В 22-ата минута вратарят на домакините Херемиас Ледесма изрита топката в гърба на Варан, но кълбото мина встрани от вратата му.

Карим Бензема откри резултата за "белия балет" в 30-ата минута от дузпа.

В 33-ата минута Алваро Одриосола удвои преднината на своя тим.

В 38-ата минтуа с пропуск се отличи Касемиро.

В 40-ата минута отново Бензема оформи крайното - 3:0.

В 58-ата минута домакините можеха да стигнат до попадение, но с пропуск се отличи Антони Лосано. В 76-ата минута Мариано Диас сътвори един от най-големите пропуски от началото на годината в Ла Лига. Въпреки че в тази ситуация бе отсъдена и засада, Мариано изскочи сам срещу Ледесма, преодоля го, но не успя да уцели вратата.

Отборът на Реал Мадрид се изравни с Атлетико Мадрид на върха в класирането, но "дюшекчиите" имат мач по-малко.