Черноморец Хасково

Обзор след 28-ия кръг на Югоизточната Трета лига

23.04.2021 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  2 - 1 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)

1:0 - 10' Георги Иванов Куртев (13)

2:0 - 35' Петко Василев Петков (11)

2:1 - 50' Димитър Йорданов Джонджуров (30)

 

24.04.2021 Спартак (Пловдив) Спартак (Пловдив)   1 - 2 Несебър  Несебър

0:1 - 6' Виктор Станчев Янев (9)

0:2 - 34' Иван Илиев Илиев (6)

1:2 - 40' Ерай Ахмед Карадайъ (7)

 

Червен картон: 50' Иван Христов (Несебър)

24.04.2021 Загорец Загорец  1 - 3 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив

1:0 - 55' Пламен Господинов Иванов (7)

1:1 - 67' Петър Милков Шопов (7)

1:2 - 71' Олджай Метинов Алиев (11)

1:3 - 75' Олджай Метинов Алиев (11)

 

24.04.2021 Димитровград 1947 Димитровград 1947   3 - 0 Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)

1:0 - 13' Григор Иванов Георгиев (18)

2:0 - 68' Стелиян Колев Колев (7) Автогол

3:0 - 71' Марио Юлиянов Йовов (7)

 

24.04.2021 Родопа Родопа  1 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)

1:0 - 17' Адриан Юлиянов Сюрджиев (15)

1:1 - 85' Мартин Димитров Здравчев (20)

 

24.04.2021 Карнобат Карнобат  0 - 1 Ямбол 1915   Ямбол 1915

0:1 - 72' Венцислав Йорданов Славов (99)

 

24.04.2021 Черноморец Черноморец  3 - 0 Хасково  Хасково

1:0 - 32' Нуретин Метин Пюскюлю (18)

2:0 - 42' Мариян Иванов Тонев (9)

3:0 - 54' Стоян Василев Вълчев (90)

 

25.04.2021 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  0 - 0 Розова долина  Розова долина

 

25.04.2021 Извор (с. Горски извор) Извор (с. Горски извор)  0 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)

 

КЛАСИРАНЕ: 

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Черноморец 69 14 11 3 0 14 10 3 1 28 21 6 1 61:17
2 ФК Марица Пловдив 68 14 10 3 1 14 11 2 1 28 21 5 2 60:19
3 Загорец 65 15 13 1 1 13 7 4 2 28 20 5 3 68:19
4 Розова долина 51 14 10 3 1 13 5 3 5 27 15 6 6 52:39
5 Гигант (Съединение) 49 14 9 2 3 14 5 5 4 28 14 7 7 42:20
6 Левски (Карлово) 43 14 8 3 3 14 5 1 8 28 13 4 11 42:43
7 Атлетик (Куклен) 42 14 8 2 4 14 5 1 8 28 13 3 12 34:29
8 Димитровград 1947 39 14 8 1 5 14 3 5 6 28 11 6 11 31:32
9 Родопа 36 13 6 2 5 14 4 4 6 27 10 6 11 45:36
10 Извор (с. Горски извор) 33 13 4 8 1 14 3 4 7 27 7 12 8 31:26
11 Борислав (Първомай) 33 14 5 3 6 13 4 3 6 27 9 6 12 37:34
12 Хасково 32 13 5 3 5 15 4 2 9 28 9 5 14 26:37
13 Ямбол 1915 31 14 5 3 6 14 3 4 7 28 8 7 13 23:41
14 Карнобат 30 14 6 3 5 14 2 3 9 28 8 6 14 30:48
15 Сокол (Марково) 29 14 6 2 6 14 2 3 9 28 8 5 15 37:52
16 Спартак (Пловдив) 23 14 2 4 8 14 4 1 9 28 6 5 17 29:44
17 Несебър 23 14 3 5 6 14 2 3 9 28 5 8 15 26:58
18 Верея (Стара Загора) 3 14 0 0 14 14 1 0 13 28 1 0 27 22:102

 

ДОМАКИН ЮГОИЗТОЧНА "В" ГРУПА: 

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Загорец 40 15 13 1 1 48:10
2 Черноморец 36 14 11 3 0 34:7
3 ФК Марица Пловдив 33 14 10 3 1 29:5
4 Розова долина 33 14 10 3 1 39:16
5 Гигант (Съединение) 29 14 9 2 3 23:6
6 Левски (Карлово) 27 14 8 3 3 22:12
7 Атлетик (Куклен) 26 14 8 2 4 19:9
8 Димитровград 1947 25 14 8 1 5 19:11
9 Карнобат 21 14 6 3 5 18:18
10 Родопа 20 13 6 2 5 29:15
11 Извор (с. Горски извор) 20 13 4 8 1 16:9
12 Сокол (Марково) 20 14 6 2 6 23:27
13 Борислав (Първомай) 18 14 5 3 6 21:17
14 Хасково 18 13 5 3 5 17:15
15 Ямбол 1915 18 14 5 3 6 16:19
16 Несебър 14 14 3 5 6 17:19
17 Спартак (Пловдив) 10 14 2 4 8 12:21
18 Верея (Стара Загора) 0 14 0 0 14 11:47

 

ГОСТ ЮГОИЗТОЧНА "В" ГРУПА: 

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 ФК Марица Пловдив 35 14 11 2 1 31:14
2 Черноморец 33 14 10 3 1 27:10
3 Загорец 25 13 7 4 2 20:9
4 Гигант (Съединение) 20 14 5 5 4 19:14
5 Розова долина 18 13 5 3 5 13:23
6 Атлетик (Куклен) 16 14 5 1 8 15:20
7 Родопа 16 14 4 4 6 16:21
8 Левски (Карлово) 16 14 5 1 8 20:31
9 Борислав (Първомай) 15 13 4 3 6 16:17
10 Димитровград 1947 14 14 3 5 6 12:21
11 Хасково 14 15 4 2 9 9:22
12 Извор (с. Горски извор) 13 14 3 4 7 15:17
13 Спартак (Пловдив) 13 14 4 1 9 17:23
14 Ямбол 1915 13 14 3 4 7 7:22
15 Сокол (Марково) 9 14 2 3 9 14:25
16 Карнобат 9 14 2 3 9 12:30
17 Несебър 9 14 2 3 9 9:39
18 Верея (Стара Загора) 3 14 1 0 13 11:55

 

СЛЕДВАЩ КРЪГ: 

 

Дата Мачове  
29.04.2021 Извор (с. Горски извор) Извор (с. Горски извор)  - Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
29.04.2021 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  - Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
29.04.2021 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   - Черноморец  Черноморец
29.04.2021 Хасково Хасково  - Карнобат  Карнобат
29.04.2021 Ямбол 1915 Ямбол 1915   - Родопа  Родопа
29.04.2021 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  - Димитровград 1947   Димитровград 1947
29.04.2021 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  - Загорец  Загорец
29.04.2021 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  - Спартак (Пловдив)   Спартак (Пловдив)
29.04.2021 Несебър Несебър  - Розова долина  Розова долина


Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK