Оборище (Панагюрище) Надежда (Доброславци)

Оборище надделя над Надежда, кадър на ЦСКА блести за панагюрци с гол и изработена дузпа

Оборище надделя с 2:1 при гостуването си на Надежда в Доброславци, в среща от 29-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Гостите бяха по-добрият тим на терена и заслужено стигнаха до успеха. В началото на второто полувреме Георги Божилов бе точен след удар от близка дистанция при разбъркване в наказателното поле.

Четвърт час преди края на мача отново той бе в "светлините на прожекторите", след като изработи дузпа, която бе реализирана от Георги Нетов.

При 0:2 за Оборище на практика нямаше интрига. Силите на домакините стигнаха за почетен гол в самия край на мача, който бе от дузпа и бе реализиран от Манолов.

След този мач тимът от Панагюрище е 7-и с актив от 45 точки.