Манчестър Юнайтед Рома

Ман Юнайтед обърна и разби Рома с 6:2 в страхотен сблъсък + ВИДЕО

Отборът на Ман Юнайтед се наложи с резултат 6:2 над Рома в първи 1/2-финален сблъсък от Лига Европа.

В 9-ата минута отборът на Ман Юнайтед успя да поведе в резултата чрез Бруно Фернандеш, който се възползва от подаване на Единсон Кавани.

В 12-ата минута съдията отсъди дузпа за Рома за игра с ръка на Пол Погба. Пелегрини не сгреши от бялата точка.

В 34-ата минута Един Джеко направи обрата за своя тим пълен, след като се възползва от подаване на Пелегрини.

В 48-ата минута при една контраатака Фернандеш намери непокрит Кавани, а уругваецът не сгреши за 2:2.

В 64-ата минута отново Единсон Кавани беше точен за 3:2.

В 71-ата минута Смоулинг спъна Кавани в наказателното поле и реферът посочи бялата точка. Бруно Фернандеш не сгреши от бялата точка и направи резултата 4:2.

В 75-ата минута Пол Погба вкара пето попадение за "червените дяволи", а в 86-ата Мейсън Грийнууд оформи крайното - 6:2.