Левски (Лом) Трявна

Левски (Лом) вкара 5 на Трявна за 19 минути, гостите си направиха жестока подигравка с футбола

Левски Лом вкара 5 гола на Трявна и спечели домакинския си мач с 5:1, като самата среща продължи само ..... 19 минути!

Именно в 19-ата минута мачът бе прекратен от съдията. Като за начало гостите излязоха с 8 души на терена вместо с 11, като в техните редици имаше 7 полеви футболисти и 1 вратар.

За ломчани хеттрик наниза Петко Петков, а Николай Николов вкара два гола. При 5:0 Октай Азисов вкара за гостите и в 19-ата минута срещата приключи, след като двама от футболистите на Трявна получиха контузии. Така гостуващият отбор остана с 6 души на терена.

Първо в 7-ата минута Валентин Атанасов от състава на Трявна получи контузия, а в 18-ата минута и Георги Атанасов получи такава.

Гостите от Трявна пък сериозно трябва да се замислят дали да продължават да правят подобни футболни циркове, както направиха днес.

С трите си точки отборът от Лом вече има 75 пункта.