Ботев Враца Етър Велико Търново

Ботев Враца удари Етър и направи важна крачка към спасението

Отборът на Ботев Враца се наложи над Етър с резултат 2:0 и мач от 27-ия кръг на efbet Лига. В герой за домакините се превърна резервата Дориан Бабунски, който вкара първото попадение в 78-ата минута, а в последната минута той подаде на Чавдар Ивайлов, който оформи крайния резултат.

Успехът прати играчите на Веселин Великов на първото място в плейофа за оставане, като тимът събра 25 точки. Етър остава на трета позиция с 22 пункта.

БОТЕВ (ВРАЦА) - ЕТЪР 2:0

1:0 Дориан Бабунски (78)
2:0 Чавдар Ивайлов (92)

Стартови състави:

Ботев (Враца): 33. Красимир Костов, 18. Илия Миланов, 37. Венцислав Керчев, 77. Мартин Николов, 5. Костадин Ничев, 24. Аласан Н'Диайе, 23. Христо Златински, 28. Самир Аясс, 10. Петър Атанасов, 94. Юлиян Ненов, 9. Даниел Генов
Ст. треньор: Веселин Великов

Етър: 1. Христо Иванов, 83. Алдаир Ферейра, 44. Божидар Кацаров, 10. Гаетан Мезу, 84. Здравко Илиев, 22. Ловре Кнежевич, 26. Мариян Иванов, 7. Милчо Ангелов, 6. Пламен Крачунов, 16. Симеон Мечев, 23. Христофор Хубчев
Ст. треньор: Александър Томаш

СЪДИЯ: Волен Чинков