Янтра Габрово Локомотив София

Янтра шокира Локо Сф

Отборът на Янтра се наложи над Локо София с резултат 3:1 насред "Надежда".

В 21-ата минута Иван Петков с глава за откри за 1:0. Само 7 минути по-късно Христо Митев удвои за своя тим.

В 54-ата минута Локомотив стигна до гол чрез Красимир Милошев. Попадението обаче бе отменено заради засада.

В 70-ата минута домакините поискаха дузпа, претендирайки за нарушение срещу Милошев. Християна Гутева обаче не посочи бялата точка.

Само четири минути по-късно Григор Долапчиев прехвърли с глава излезлия напред вратар на Янтра – Иван Гошев. Топката обаче срещна напречната греда и излезе в аут.

В 83-ата минута Тони Иванов направи резултата класически.

В добавеното време Светослав Диков вкара почетно попадение за Локомотив, оформяйки крайното 1:3.