ФК Кюстендил (Кюстендил) Перун (Кресна)

ФК Кюстендил отупа Перун с два късни гола и е част от драмата в Югозападната Трета лига

ФК Кюстендил стигна до домакински успех от 2:0 над Перун (Кресна) в среща от 30-ия кръг на Югозападната Трета лига. Така тимът все още запазва шансовете си за промоция в професионалния футбол. Интригата за влизане като цяло е пълна.

В 85-ата минута Виктор Анастасов откри за домакините, а в последните секунди Александър Александров удвои и оформи крайния резултат.

След този мач кюстендилци са четвърти с актив от 67 точки и са само на 3 точки от върха, след като Марек днес се издъни.