Литекс Струмска слава

Струмска слава изпусна трите точки в Ловеч, домакините стигнаха до реми след гол от дузпа в края

Струмска слава изпусна победата над Литекс в Ловеч и двата тима врътнаха реми 1:1 в среща от 31-ия кръг на Югозападната Трета лига.

След този мач ловчанлии са 9-и в класирането с актив от 33 точки, а радомирци са 10-и с 2 точки по-малко от днешния мач.

За гостите от Радомир резултатът откри Александър Аспарухов в 79-ата минута, след като бе изведен между двамата защитници сам срещу вратаря и не сгреши.

Домакините стигнаха до ремито след гол от дузпа, която бе реализирана от Християн Петров в 92-ата минута на мача.