Балкан Пирин (Разлог)

Балкан изпусна нелепо домакините от Пирин в Разлог, Петков изтърва дузпа минути преди края

Балкан (Ботевград) изпусна победата срещу Пирин в Разлог и двата тима врътнаха реми 1:1.

Така ботевградчани нямат загуба в 16-и пореден мач. Срещата бе от 30-ия кръг на Югозападната Трета лига и се игра в Разлог.

Гостите поведоха след красиво попадение на Калоян Бонев, а секунди преди почивката Пирин изравни.

След почивката Балкан изпусна няколко много добри положения, като в това число и дузпа чрез Павел Петков в 82-ата минута.

Нападателят не успя да вкара топката и в празната врата и в крайна сметка не успя да донесе победата на своя отбор.