Оборище (Панагюрище)

Оборище смачка клетия Велбъжд с 4:0 на "Орчо" и продължава с доброто си представяне на Югозапад

Оборище постигна разгромна победа над Велбъжд (Кюстендил) с 4:0 в среща от 30-ия кръг на Югозападната Трета лига, която се игра на "Орчо Войвода" в Панагюрище.

Момчетата на Кирякос Георгиу можеха при повече късмет в предни позиции да вкарат още попадения във вратата на клетите гости.

След този мач панагюрци са 7-и с 48 точки и са с равен брой точки с Чавдар Етрополе, който е шести в класирането.

Даниел Васев откри в 29-ата минута, а Васил Тачев се разписа два пъти в 59-ата минута и в 70-ата минута от дузпа.

За крайния резултат точен бе Георги Божилов в 90-ата минута.