Манчестър Юнайтед Лестър

Ман Сити е новият шампион на Англия! Резервите на Ман Юнайтед загубиха от Лестър

Отборът на Лестър се наложи над Ман Юнайтед с резултат 2:1 в мач от 36-ия кръг на английската Висша лига.

По този начин преднината на Ман Сити остана 10 точки - 3 кръга преди края и "гражданите" са новият шампион на Англия.

Още в 8-ата минтуа Джейми Варди можеше да засече една топка и да открие за гостите. Само 2 минути по-късно младият Томас откри резултата за Лестър със страхотен удар.

Само пет минути по-късно домакините успяха да изравнят чрез Мейсън Грийнууд.

До края на полувремето не се случи почти нищо интересно.

В 59-ата минута Ихеаначо можеше да изведе своя тим напред, но Де Хеа направи страхотно спасяване.

В 66-ата минута влезлият точно като резерва Маркъс Рашфорд позволи на Союнджу да мине покрай него и бранителят на Лестър се разписа за 2:1.

В 73-ата минута Юри Тилеманс можеше да вкара трето попадение за своя тим. В 84-ата минута с пропуск се отличи Бруно Фернандеш.