Балкан

Балкан надви Героя с два гола след почивката, гредите попречиха на домакините за разгром

Балкан (Ботевград) стигна до победа с 2:0 над Сливнишки герой на своя стадион в среща от 31-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Домакините стигнаха до успеха след попадения на Павел Петков в 60-ата минута и Ангел Ангелов пет минути по-късно от дузпа.

Като цяло домакините бяха по-добрия отбор в повечето моменти от мача и през първото полувреме гредите спасиха гостите от още попадения.

С две греди се отчете Кристиян Ковачев - Бебето.

"Трябваше да вкараме още голове, но отново изпуснахме положения. Все пак няма как да не съм доволен от старанието на момчетата. Показахме, че Балкан е сериозен фактор в Югозападната Трета лига", коментира доволно треньорът на тима от Ботевград Иван Редовски.