ФК Кюстендил (Кюстендил)

ФК Кюстендил остава в битката за върха след победа над Рилецо, Аци герой с победен гол

ФК Кюстендил стигна до на пръв поглед лесна победа с 1:0 при визитата си на Рилски спортист в Самоков, като това стана в среща от 31-ия кръг на Югозападната Трета лига.

С този резултат тимът запази шансове да се бори за челото, но до края ще трябва да разчита на грешки на надмиращите се над него в таблицата.

Кюстендилци са с актив от 70 точки и са четвърти, като са само на точка зад първите три тима в класирането, а Марек има и мач по-малко.

Александър Александров - Аци заби единственото попадение в 10-ата минута, след като засече с глава прекрасно центриране от дясно на Виктор Анастасов.