ФК Кюстендил (Кюстендил)

Ще има интрига до последно! ФК Кюстендил се справи с лекота с коравия Чавдар (Етрополе) у дома

ФК Кюстендил стигна до домакински успех от 2:0 над Чавдар (Етрополе) и така запази живи шансовете си за класиране във Втора лига.

Отборът е 4-и с актив от 73 точки и е само на точка от лидера Беласица, но не може да не се отбележи, че вторият Марек, който има също 73 точки, е с мач по-малко.

Срещата бе от 32-ия кръг на Югозападната Трета лига, а попаденията бяха дело на Виктор Анастасов в 44-ата минута след асистенция на Александър Александров - Аци и Джейхан Зайденов от дузпа в 88-ата минута.