Оборище (Панагюрище)

Оборище не прости на Рилецо на "Орчо Войвода" и се намърда в топ 6 в класирането

Оборище Панагюрище се вмести в топ 6 на Югозападната Трета лига след успех с 3:1 над Рилски спортист на стадион "Орчо Войвода" в среща от 32-ия кръг.

В 17-ата минута Дани Васев откри от пряк свободен удар за домакините, а в 67-ата минута Иван Великов удвои с удар извън наказателното поле.

За класиката бе точен Васил Тачев в 73-ата минута, а пет минути преди края на редовното време гостите стигнаха до почетен гол.

Интересно е да се отбележи, че Рилецо пристигна на стадиона с автобус на Локомотив (Пловдив).