Доростол 2013 Спортист (Генерал Тошево)

Доростол с трета поредна победа

Отборът на Доростол се наложи над Спортист (Ген. Тошево) с резултат 4:0 в мач от 28-ия кръг на Североизточната Трета лига. Това е трета поредна победа за тима от Доростол.

Домакините успяха да поведат още във 2-ата минута чрез Сонер Хюсеин, но попадението не беше зачетено заради засада. В 12-ата минута Сонер Хюсеин все пак изведе своя тим напред, след като довкара една избита топка от стража на гостите. Десетина минути след това отново Сонер Хюсеин удвои след асистенция на Николай Боев – 2:0.

В 64-ата минута Симеон Симеонов покачи на 3:0, а в 72-ата минута Сонер Хюсеин реализира хеттрик – 4:0.