Локомотив София

Купонът в Надежда е на макс! Локо (Сф) обърна и победи Созопол за радост на верните си фенове

Локомотив (София) не разочарова верните си фенове по време на футболния празник на стадиона в столичния квартал Надежда и обърна и победи Созопол с 4:1.

Този мач бе без значение, тъй като още след успеха си в Симитли над Септември в миналия кръг момчетата на Иван Колев си бяха осигурили влизането в елита.

Преди, по време и след мача имаше истински празник по трибуните, а собственикът на Локо Иван Василев благодари на феновете за безрезервната подкрепа.

Созопол изненадващо поведе с гол на Иван Колев в 24-ата минута, но Григор Долапчиев изравни в 31-ата минута на срещата.

Светльо Диков направи обрата пълен в 68-ата минута, а секунди след това Долапчиев вкара втория си гол и покачи на 3:1.

За крайния резултат точен бе Диков в 84-ата минута.