Хебър (Пз) Литекс

Литекс отупа Хебър, отборът на Митов завърши сезона във Втора лига с неприятно поражение

Хебър завърши сезона с тежка загуба с 1:3 при визитата си на Литекс.

Това стана в среща от 33-ия кръг на Втора лига, а след нея "оранжевите" са 9-и с 36 точки, докато тимът на Николай Митов е 6-и с 45 точки.

Живков бе точен за домакините от Ловеч в 34-ата минута, а отново той се разписа в 63-ата минута. Две минути след това Бонев направи резултата класически - 3:0.

Силите на гостите стигнаха за почетен гол в 85-ата минута чрез младия Ангел Генчев.

В последния кръг Хебър по програма играе с Кариана, но ще получи три служебни точки заради отказването на ерденчани от професионалния футбол.