Холандия Украйна

Фен на Холандия поздрави привържениците на Украйна на трибуните за уникалния гол на Ярмоленко + ВИДЕО

Отборът на Холандия се наложи над Украйна с резултат 3:2 в мач от първия кръг на Група C на Европейското първенство.

"Лалетата" успяха да поведат с 2:0, но играчите на Андрий Шевченко се върнаха в двубоя. Дъмфрийс в 85-ата минута донесе успеха на своя тим.

В 75-ата минута нападателят на Уест Хем Андрий Ярмоленко вкара безспорно най-красивото попадение от началото на надпреварата.

Фен на Холандия остана изключително впечатлен от изпълнението на Ярмоленко и поздрави привържениците на Украйна.