Франция Португалия

Португалия и Франция не се победиха, Роналдо изравни Али Даи + ВИДЕО

Португалия и Франция врътнаха зрелищно 2:2 в среща от Група F на Евро 2020, като в крайна сметка "петлите" продължават напред в турнира. Иберийците също продължават като трети.

Мачът се игра на стадион "Ференц Пушкаш" в Будапеща, а след него Франция финишира като лидер в групата с 5 точки, а иберийците са трети с пункт по-малко.

Символичните домакини стигнаха до попадение след гол от дузпа на Роналдо, който се разписа в 31-ата минута на срещата.

В продължението на първото полувреме обаче Бензема успя да изравни, след като също бе точен от "бялата точка".

Две минути след почивката Бензема с втория си гол в мача направи обрата пълен. Той се измъкна и шутира по диагонала, като в крайна сметка и гредата му помогна.

Попадението бе зачетено след намесата на VAR.

Силите на символичните домакини стигнаха за изравнителен гол на Роналдо в 60-ата минута от дузпа, а до края нямаше повече попадения. Кристиано вече има 109 гола с националната фланелка, колкото има и легендата Али Даи.