Програма за есенния полусезон в Югоизточната Трета лига

                           I кръг

7 август 2021 г., събота, 18:00 ч:
Сокол (Марково) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)                    - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)              - 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)     - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Черноморец 1919 (Бургас)        - 
Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)                - 
Атлетик (Куклен) - Несебър (Несебър)                       - 
Левски 2005 (Крумовград) - Родопа Смолян (Смолян)          - 
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)             - 
8 август 2021 г., неделя, 18:00 ч:
Берое II (Стара Загора) - Саяна (Хасково)                  - 

                           II кръг

14 август 2021 г., събота, 18:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Гигант (Съединение)                - 
Родопа Смолян (Смолян) - Берое II (Стара Загора)           - 
Несебър (Несебър) - Левски 2005 (Крумовград)               - 
Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен)                     - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Загорец (Нова Загора)           - 
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
Левски (Карлово) - Локомотив 1926 II (Пловдив)             - 
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
15 август 2021 г., неделя, 18:00 ч:
Саяна (Хасково) - Борислав 2009 (Първомай)                 - 

                           III кръг

21 август 2021 г., събота, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)         - 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Сокол (Марково)              - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)        - 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)           - 
Атлетик (Куклен) - Черноморец 1919 (Бургас)                - 
Левски 2005 (Крумовград) - Карнобат (Карнобат)             - 
Берое II (Стара Загора) - Несебър (Несебър)                - 
Борислав 2009 (Първомай) - Родопа Смолян (Смолян)          - 
Гигант (Съединение) - Саяна (Хасково)                      - 

                           IV кръг

28 август 2021 г., събота, 18:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Саяна (Хасково)                    - 
Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение)               - 
Борислав 2009 (Първомай) - Несебър (Несебър)               - * 
* - по първоначална програма с домакинство за Несебър, по взаимна
    договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Карнобат (Карнобат) - Берое II (Стара Загора)              - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Левски 2005 (Крумовград)        - 
Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен)                - 
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 II (Пловдив)   - 

                           V кръг

4 септември 2021 г., събота, 17:00 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)        - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Загорец (Нова Загора) - Сокол (Марково)                    - 
Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово)                        - 
Левски 2005 (Крумовград) - Розова долина (Казанлък)        - 
Берое II (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)         - 
Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат)             - 
Гигант (Съединение) - Несебър (Несебър)                    - 
5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч:
Саяна (Хасково) - Родопа Смолян (Смолян)                   - 

                           VI кръг

11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Родопа Смолян (Смолян)             - 
Несебър (Несебър) - Саяна (Хасково)                        - 
Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение)                  - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Розова долина (Казанлък) - Берое II (Стара Загора)         - 
Левски (Карлово) - Левски 2005 (Крумовград)                - 
Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен)                         - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)         - 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр)     - 

                           VII кръг

18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)           - 
Загорец (Нова Загора) - Локомотив 1926 II (Пловдив)        - 
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Левски 2005 (Крумовград) - Сокол (Марково)                 - 
Берое II (Стара Загора) - Левски (Карлово)                 - 
Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък)        - 
Гигант (Съединение) - Черноморец 1919 (Бургас)             - 
Родопа Смолян (Смолян) - Несебър (Несебър)                 - 
19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч:
Саяна (Хасково) - Карнобат (Карнобат)                      - 

                           VIII кръг

25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                  - 
Карнобат (Карнобат) - Родопа Смолян (Смолян)               - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Саяна (Хасково)                 - 
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)             - 
Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
Сокол (Марково) - Берое II (Стара Загора)                  - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски 2005 (Крумовград)     отложен 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Атлетик (Куклен)             - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора)           - 

                           IX кръг

2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)              - 
Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 
Левски 2005 (Крумовград) - Локомотив 1926 II (Пловдив)     - 
Берое II (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)       - 
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)                 - 
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                     - 
Родопа Смолян (Смолян) - Черноморец 1919 (Бургас)          - 
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                    - 
3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч:
Саяна (Хасково) - Розова долина (Казанлък)                 - 

                           X кръг

9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)                - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 
Розова долина (Казанлък) - Родопа Смолян (Смолян)          - 
Левски (Карлово) - Саяна (Хасково)                         - 
Сокол (Марково) - Гигант (Съединение)                      - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)      - 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Берое II (Стара Загора)      - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Левски 2005 (Крумовград)        - 
Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен)                   - 

                           XI кръг

16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:
Атлетик (Куклен) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)                   - 
Левски 2005 (Крумовград) - Загорец (Нова Загора)           - 
Берое II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)         - 
Борислав 2009 (Първомай) - Локомотив 1926 II (Пловдив)     - 
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Родопа Смолян (Смолян) - Левски (Карлово)                  - 
Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък)               - 
Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас)             - 
17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч:
Саяна (Хасково) - Сокол (Марково)                          - 

                           XII кръг

23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Черноморец 1919 (Бургас)           - 
Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат)             - 
Левски (Карлово) - Несебър (Несебър)                       - 
Сокол (Марково) - Родопа Смолян (Смолян)                   - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Саяна (Хасково)               - 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Гигант (Съединение)          - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Загорец (Нова Загора) - Берое II (Стара Загора)            - 
Атлетик (Куклен) - Левски 2005 (Крумовград)                - 

                           XIII кръг

30 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)           - 
Берое II (Стара Загора) - Атлетик (Куклен)                 - 
Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)           - 
Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 
Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)       отложен 
Несебър (Несебър) - Сокол (Марково)                        - 
Карнобат (Карнобат) - Левски (Карлово)                     - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Розова долина (Казанлък)        - 
31 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч:
Саяна (Хасково) - Локомотив 1926 II (Пловдив)              - 

                           XIV кръг

6 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)           - 
Левски (Карлово) - Черноморец 1919 (Бургас)                - 
Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат)                      - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Несебър (Несебър)            отложен 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)       - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Саяна (Хасково)         - 
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)                - 
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
Левски 2005 (Крумовград) - Берое II (Стара Загора)         - 

                           XV кръг

13 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч:
Берое II (Стара Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)            - 
Борислав 2009 (Първомай) - Левски 2005 (Крумовград)        - 
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                     - 
Родопа Смолян (Смолян) - Димитровград 1947 (Дмгр)          - 
Несебър (Несебър) - Локомотив 1926 II (Пловдив)            - 
Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Сокол (Марково)                 - 
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)                - 
14 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч:
Саяна (Хасково) - Загорец (Нова Загора)                    - 

                           XVI кръг

20 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово)                   - 
Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък)                 - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Черноморец 1919 (Бургас)      - 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)          - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Несебър (Несебър)       - 
Загорец (Нова Загора) - Родопа Смолян (Смолян)             - 
Атлетик (Куклен) - Саяна (Хасково)                         - 
Левски 2005 (Крумовград) - Гигант (Съединение)             - 
Берое II (Стара Загора) - Борислав 2009 (Първомай)         - 

                           XVII кръг

27 ноември 2021 г., събота, 14:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)           - 
Гигант (Съединение) - Берое II (Стара Загора)              - 
Родопа Смолян (Смолян) - Атлетик (Куклен)                  - 
Несебър (Несебър) - Загорец (Нова Загора)                  - 
Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 II (Пловдив)     - 
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Левски (Карлово) - Сокол (Марково)                         - 
28 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч:
Саяна (Хасково) - Левски 2005 (Крумовград)                 - 
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK