Несебър

Несебър привлече Венци Христов

Несебър стяга солидна селекция за новия сезон в Югоизточната Трета лига. Отборът привлече бившия нападател на Левски Венцислав Христов. Както е известно. Христов е носил и екипа на бургаския Нефтохимик и куп други тимове. През лятото бяха взети още интересни имена като Николай Костов, Цветомир Цонков, Михаил Георгиев и Трайо Грозев. По този начин амбициите за новия сезон са много по-сериозни. Президент на клуба е вече Недялко Москов.

Вчера обаче делфините паднаха с 2:3 от Карнобат у дома в контрола. Двете попадения за Несебър реализира Трайо Грозев.

Той откри резултата в 13-ата минута. Веднага след почивката Карнобат изравни чрез Примов. Десет минути по-късно гостите излязоха напред в резултата, но в 77-ата Грозев отново отбеляза за Несебър. Две минути преди края на мача Димитър Примов донесе успеха на Карнобат.