25/09/2021
Всички новини Югозападна Трета лига

Витоша (Б) победи Сл. герой с гол в последната минута

Витоша Бистрица победи Сливнишки герой с 2-1, двубой от 7-ми кръг на ЮЗ Трета лига.

Мачът започна отлеично за домакините от Бистрица, след като още във втората минута след пас на Християн Димитров, Томи Костадинов реализира за 1-0. Героя изравни в 14-та мин., връщайки попадението с далечен удар от 30 метра на Николай Маринов – 1-1.

През втората част Витоша успя да поеме контрола на срещата и създаде добри ситуации за гол, но трябваше да изчака до 90-та минута, когато след един пробив на Ивайло Петров пусна успореден пас и след удар към вратата топката срещна напречната греда и попадна в Георги Найденов, който хладнокръвно я насочи във вратата на противника.

В следващият кръг Витоша гостува на Оборище а Героя приема Пирин (Разлог), като мачовете са на 18 септември 2021 г. от 17 часа.