25/09/2021
Всички новини Втора лига

Септември (София) се наложи над Лудогорец ІІ и записа четвърти пореден успех

Отборът на Септември София се наложи над Лудогорец 2 с резултат 3:2 в мач от 9-ия кръг на Втора лига.

Бранимир Костадинов изведе гостите напред в 10-ата минута, но в 19-ата Симеон Александров изравни. Владислав Узунов в 71-ата и в 85-ата минути направи резултата 3:1 в полза на домакините. До края на двубоя Георги Чукалов в 88-ата върна един гол за гостите.

Шестият успех на „септемврийци“ изведе тима до четвърта позиция с актив от 19 точки. Лидер е Хебър Пазарджик с едва три точки повече. Поражението е второ поред за Лудогорец II, който остана с 12 точки на осма позиция.