Скрита сила Ураган (Гецово)

Скрита сила разби Ураган (Гецово)

Култовият тим Скрита Сила записа поредната си победа от зимната пауза. Силата разгроми с 4:1 като гост шампиона на А областна група Разград Ураган (Гецово). Срещата се игра при непрестанен дъжд на игрището на домакините което се намира по средата на хиподрума на село Гецово. Спарингът мина пред погледа на президента на тима от Мъдрево Майрям Апти-Марчо

.И в тази контрола футболистите на Силата владееха положението през целия двубой. Естествено и тук  индивидуалната игра остави мъдревчани да вкарат само един гол във вратата на селския шампион  през първата част.

Това стана в 14-ата минута а реализатор на попадението стана Румин Кулев. При такъв резултат се отеглиха двата отбора на почивката.

След началото на вторато полувреме домакините от Ураган изравниха резултата с гол на Владимир Иванов.  Оттук нататък нещата взеха да диктуват футболистите на Скрита Сила.

В 65 минута Ангел Янков покачи на 2:1,а четири минути по-късно Мехмед Неджибов направи 3:1. Хаккъ Аляйдин оформи крайния резултат.

Следващата събота тима на Мъдрево ще играе контрола евентуално с Две Могили или Рапид -Дивдядово.