Тунджа (Ямбол) Елхово

Тунджа разби Елхово

Отборът на Тунжда (Ямбол) разби Елхово с 8:1 в контролна среща играна на стадиона в Елхово. Това бе и втората контрола между двата съперника в подготовката им за пролетния дял на първенствата, в които ще се състезават. Предната среща, която се игра преди почти месец, отново тук в град Елхово завърши с резултат 2:5.

Срещата се игра при почти непрестанен силен дъжд. Ямболци не дадоха шанс на своя съперник. Резултатът до почивката бе 0:6 в полза на гостите. След почивката ситуациите отново се редуваха предимно пред вратата на Елхово, но темпото на игра леко спадна. Резултатът набъбна до 0:8, за да дойде и почетния гол за отбора на ОФК Елхово, които падна след пряк-свободен удар почти в края на срещата.