Септември 98 (Тервел) Черноломец (П)

Септември (Тервел) продължава с победите

Отборът на Септември (Тервел) се наложи с 1:0 като гост на Черноломец (Попово) и продължава с отличното представяне в Североизточната "В" група. Единственото попадение в срещата падна в 35-ата минута, когато Стефан Стефанов вкара рядко красив гол, след като засече прострелно подаване и прати топката в сглобката.

Гостите от Тервел доиграха срещата с 10 души, след като в 60-ата минута Искренов получи втори жълт и респективно червен картон.

"Много съм доволен. Теренът беше отличен, съдиите се справиха перфектно. Поздравявам момчетата за добрата игра. Домакините заслужават добри думи, според мен са качествен отбор", каза пред Football24.bg наставникът на Септември (Тервел).