Торнадо (Безден) Вихър (Алд)

Тордано отвя Вихър (Алдомировци)

Торнадо (Безден) победи Вихър (Алдомировци) с 4:2 като гост в мач от 17-ия кръг на първенството в ОФГ София-Запад. Така гостите от Безден продължават да са убедителни лидери във временното класиране.

Още в 9-ата минута Торнадо нанесе първият си удар, излизайки напред в резултата. В 30-ата обаче Васил Петров изравни от дузпа. В 59-ата Мартин Пенев отново изведе Торнадо напред след разбъркване в наказателното поле. Малко по-късно обаче домакините отново изравниха след гол с глава на Васил Петров, който бе втори за него.

2 минути преди последния съдийски сигнал Кирил Раховски с топовен изстрел от 23-24 метра разтреля вратаря на домакините и вкара за 3:2. При една контра в края гостите от Безден вкараха и четвърти гол.